masör - erkek Masaj Uzmanı

 

Erkek Masaj Uzmanı Masör Özgür. Masaj terapisi sadece Kadınlara ve Çiftlere sunuyorum. Masaj çeşitleri olarak, sunmuş olduğum masaj seanslarının hiç birinin birbirinden üstünlüğü olmamakla beraber, tamamen tercih ve ihtiyaç doğrultusunda belirleyebilirler. Eğer seçeceğiniz masaj paketi ile ilgili olarak kararsızlığınız varsa, randevu esnasında danışabilirsiniz. Kadınlara Masaj seansına çift olarak katılabilirsiniz, masaj seansında eşiniz veya partneriniz size eşlik edebilir ve bu özel dakikaları beraber rahatlıkla paylaşabilirsiniz ancak erkek partner için uygulama sunulmuyor bilginize.

 

Masör Ankara

MASAJ ÇEŞİTLERİ

 

Aromaterapi Masaj aromaterapi masaj nedir?

Klasik Masaj klasik masaj nedir? masaj türleri

Tantra Masaj tantra masaj nedir? masaj çeşitleri

Selülit Masajı Anti Selülit masajı nedir? fiyat

 

Masör, Özel terapist, Ankara masör

 

Erkek Masör olarak sunmuş olduğum tüm masaj seanslarında değerleri koruyup, hizmet etiğine uygun, esneklik ve güvenirlik çerçevesinde gizlilik ve mahremiyetinizi koruyarak sevgi saygı doğrultusunda tamamlıyorum.

Erkek masaj uzmanı terapist ''Masör'' profesyonel

Masör olarak masaj terapisine gelen misafirlerimin dönüşümsel ve yeni süreçlerini yönlendirebilmeleri ve kontrol edebilmeleri üzerine bireyleri yetenekleriyle buluşturmak, etkin ve en verimli şekilde kullanabilmelerini sağlayacak duygu ve yeteneklerini kazandırmada yol gösterici olmak olmaktan onur duyarım. E

rkek Masaj Uzmanı Ankara

Masaj Uzmanı Masör olarak şunu söylemeliyim ki, Masaj seansında, heyecan, enerjik ve terapi içerikli yaklaşım ile medeni, çağdaş, sağlıklı kaliteli ve mutluluk dolu bir yaşam için bilimsel içeriğe uygun yapılandırılmış özel hizmet ile danışanlara yol göstermek, tavsiyede bulunmaktan ayrıca keyif alırım.

 

Masör arıyorum veya masaj yaptırmak istiyorum diyorsanız çekincelerinizi bir kenara atıp yaşamdan keyif almanız, mutluluk ve heyecanınızı ertelememek adına rahat bir şekilde benimle iletişime geçebilirsiniz. Masör arıyorum

 

Masör olarak masajı seans hizmetini yerimde randevu ile sadece Kadınlara ve Çiftlere özeldir. Erkeklere masaj vermiyorum. Masaj yaptırma sıklığınız ve anlaşmamız doğrultusunda yerinizde masaj ve terapi hizmeti vermekteyim. Masaj çeşitleri ve ''masaj teknikleri'' hakkında bilgi almak isterseniz lütfen size uygun olan iletişim bölümünden ulaşınız.

 

Erkek Masaj Uzmanı Masör olarak şunu söylemeliyim ki, masaj seanslarında, heyecan, enerjik ve terapi içerikli yaklaşım ile medeni, çağdaş, sağlıklı kaliteli ve mutluluk dolu bir yaşam için bilimsel içeriğe uygun yapılandırılmış özel hizmet ile danışanlara yol göstermek, tavsiyede bulunmaktan ayrıca keyif alırım.

Bayanlara Masaj, masaj uzmanı masör

Çiftlere Masaj, masaj uzmanı masör

Masaj terapisi ile çekincelerinizi ve kaygılarınızı bir kenara atıp yaşamdan haz almanız, mutluluk ve heyecanınızı ertelememek adına rahat ve relax bir şekilde benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Masaj terapisini yerimde ve sadece randevu alarak bayanlara ve Çiftlere masaj hizmeti veriyorum.

 

''Erkek Masör'' olarak sunmuş olduğum tüm masaj seanslarında değerleri koruyup, hizmet etiğine uygun, esneklik ve güvenirlik çerçevesinde gizlilik ve mahremiyetinizi koruyarak sevgi saygı doğrultusunda tamamlıyorum.

 

Masör iletişim bölümünden ister telefon ister whatsapp veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Masaj Teknikleri ile ilgili sertifikalarım mevcuttur. Masörünüzü tanımak sizin en tabii hakkınız, diğer husus hangi masajın size daha iyi geleceğini siz kendiniz belirleyebilirsiniz ki eğer seçeceğiniz masaj türü ile ilgili olarak tereddüttünüz varsa, randevu esnasında masaj çeşitleri hakkında danışabilirsiniz, en uygun masaj türünü size tavsiye edebilirim.

Çayyolu masör, Çankaya masör, Cepa masör

Masaj bir tedavi yöntemi olmakla beraber endişe ve depresyonu azalttığı gibi, uykuyu düzenler, acıyı hafifletir, bağışıklık sistemini güçlendirir, zihinsel farkındalığı ve özgüveni arttırır. Masör eşliğinde Masaj yaptırdığınızda psikoterapi etkisi yaratır ve tamamen rahatlamanızı sağlar. Masaj stresin en büyük düşmanı.

 

Not: Lütfen sanal platformlarda bilgi ve eğitimi veya uzmanlığı olmayan, masör veya masaj uzmanı adı altında kendi tanıtan vasıfsız kişiliklere itibar etmeyin. 

KADINLARA MASAJ 

Kadınlara masaj bir güzellik iksiri, düzenli olarak yapıldığında zayıflamak için

ÇİFTLERE MASAJ

Çiftlere masaj oldukça popüler ve  özellikle ''evli çiftlerin'' tercih ettiği masaj 

Bayanlara Masaj Uygulaması
Çiftlere Masaj Uygulaması
Terapi Masaj Nedir

TERAPİ MASAJ 

Terapi masaj konuşma ve dokunma biçimli ile destek tedavi olarak kanıtlanmıştır

VÜCUT MASAJI

Vücut masajı olarak hangi bölgelere masaj yapılır? Vücut masaj teknikleri nelerdir?

Vücut Masajı Nasıl Yapılır

BAYANLARA ÖZEL MASAJ, BAYANLARA MASAJ TERAPİ, BAYANLARA MASAJ ANKARA

çiftlere masaj, çift MASAJI İSTİYORUM ANKARA, MASAJ İSTİYORUM

bay masör, erkek masaj uzmanı ANKARA, bay masör

VÜCUT MASAJI, erkek masaj uzmanı tavsiye, MASAJ İSTİYORUM

Masör, masaj uzmanı masör, erkek masör, masör istiyorum, 

klasik masaj, klasik masaj fiyatı, klasik masaj Ankara

aroma masaj, aromaterapi masaj, aroma masaj fiyatı

Tantra masaj, tantra masaj Ankara, tantra masaj nasıl?

Masaj terapi, masaj terapisi, masaj terapi Ankara, masaj terapisti

Vücut masajı, vücut masajı istiyorum, vücut masajı nasıl?

Bayanlara masaj Ankara, bayanlara özel masaj, bayanlara masaj spa

Çiftlere masaj, çiftlere masaj Ankara, çiftlere özel masaj

Bayanlara Masaj Çiftlere Masaj Paketi

Erkek masaj uzmanı, eve gelen erkek masör, bay masaj uzmanı, bay masör, çankaya masaj uzmanı, çayyolu masaj uzmanı, terapist masör, masaj uzmanı terapist, genç masaj uzmanı arıyorum, özel masör istiyorum, erkek masör resimleri, eşime erkek masör, masaj uzmanı arıyorum, otele gelen masör, bay masör ankara, bay masaj uzmanı ankara

Erkek masaj uzmanı terapist masör

Masaj Paketi

 

Masaj paketi kapsamında klasik masaj, aromaterapi masaj ve tantra masaj hizmeti seans seçenekleri sunmaktayım, dilediğiniz masaj türünü seçerek beninizi dinlendirebilir ve rahatlatabilirsiniz. Masaj paketi Ankara

 

Bayanlara Masaj Paketi

 

Bayanlara masaj paketi içinde Klasik masaj, Aromaterapi masaj, Tantra masaj ve özel masaj hizmeti gibi seans seçenekleri sunmaktayım, dilediğiniz masaj türünü seçerek beninizi dinlendirebilir ve rahatlatabilirsiniz. Kadınlara Masaj Paketi özellikle dengesiz ilişkilerden doğan stresi ve yorgunluğu atmanın en kolay yolu, günümüzde psikolojik ve kadınsal hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır ve tıpta büyük bir yeri olmakla birlikte büyük öneme sahiptir. Masaj keyfi stresten ve ağrılardan kurtulmanın yanında düzenli olarak yapıldığında zayıflamak için tercih edilmektedir ''Bayanlara masaj'' terapisi aslında her kadının belli aralıklarla alması gereken bir masaj seansıdır.

 

çiftler masaj paketi

 

Çiftlere özel Masaj Paketi evli çiftlere sunduğum masaj paketi kapsamında Klasik masaj, Aromaterapi masajTantra masaj ve özel masaj seans seçenekleri sunmaktayım, dilediğiniz masaj türünü alarak beninizi dinlendirebilir ve ruhunuzu tazeleyip rahatlatabilirsiniz.

Terapist masör olarak aile mahremiyetine saygı duyarak çiftlerin birbirine olan gizili ve çekingen tutkularına aşığa çıkarmak ve aralarında kaybolan derin duygularını açığa çıkartmaktır görevim. Çiftlere masaj seans hizmetini armağan olarak düşünün, ister birlikte beraber geçirebileceğiniz vakti güzelleştirmek olarak, ister kadınınızı mutlu etmek içi bir sürpriz olarak düşünebilirsiniz ''Çiftlere masaj'' son yıllarda oldukça popüler ve hızla artan ve özellikle ''evli çiftlerin'' tercih ettiği bir masaj seansıdır.

Bayanlara masaj çiftlere masaj