masaj paketi ve terapi

 

Masaj paketi ve terapi kapsamında klasik masaj, aromaterapi masaj ve tantra masaj paketi seans seçenekleri sunmaktayım, istediğiniz masaj paketini seçerek vücudunuzu dinlendirebilir, stres, bitkinlik ve yorgunluktan arınabilirsiniz. Aşağıda bayanlara masaj paketi ve çiftlere masaj paketi başlığı altında inceleyebilirsiniz.

 

BAYANLARA MASAJ PAKETİ

 

Bayanlara masaj paketi içinde Klasik masaj, Aromaterapi masaj, Tantra masaj ve özel masaj paketi gibi seans seçenekleri bulunmaktadır, öncelikle şunu belirtmeliyim hiç bir masaj paketinin diğerinden üstünlüğü olmamakla birlikte sadece tercih sebebidir. Dilediğiniz masaj türünü seçerek beninizi dinlendirebilir ve rahatlatabilirsiniz. Bayanlara Masaj Paketi özellikle dengesiz ilişkilerden doğan stresi ve yorgunluğu atmanın en kolay yolu, günümüzde psikolojik ve kadınsal hastalıkların tedavisinde de alternatif olarak kullanılmaktadır, ki tıpta büyük bir yeri olmakla birlikte ciddi öneme sahiptir. Masaj keyfi stresten ve ağrılardan kurtulmanın yanında düzenli olarak yapıldığında zayıflamak için tercih edilmektedir ''Bayanlara masaj'' terapisi aslında her kadının belli aralıklarla alması gereken bir masaj seansıdır. Unutmayın ki vücudunuz en değerli hazineniz, belirli aralıklar ile alacağınız masaj paketi sizi zinde tuttuğu kadar vücudunuzu gençleştirecektir. Masaj yaptırmak her kadının kendini ödüllendirebileceği bir terapi şeklidir.

''bayanlara masaj paketi''

Bayanlara spa masaj

 

ÇİFTLERE MASAJ PAKETİ

 

Çiftlere Masaj Paketi aslında evli çiftlere sunduğum masaj paketi kapsamında yine Klasik masaj, Aromaterapi masaj, Tantra masaj ve özel masaj seans seçenekleri bulunmakta, tabi dilediğiniz masaj türünü alarak bedeninizi dinlendirebilir ve ruhunuzu tazeleyip rahatlatabilirsiniz.

Terapist erkek masör olarak, aile mahremiyetine saygı duyarak çiftlerin birbirine olan gizili ve çekingen tutkularına aşığa çıkarmak ve aralarında kaybolan derin duygularını açığa çıkartmaktır görevim. Çiftlere masaj paketini armağan olarak düşünün, ister eşinizle birlikte beraber geçirebileceğiniz vakti güzelleştirmek olarak, ister kadınınızı mutlu etmek içi bir sürpriz olarak düşünebilirsiniz ''Çiftlere masaj'' son yıllarda oldukça popüler ve hızla artan ve özellikle ''evli çiftlerin'' tercih ettiği bir masaj seansıdır. Eşinize masaj paketi alarak kendinizi şımartabilirsiniz.

''çiftlere masaj paketi''

çiftlere spa masaj

''Masaj çeşitleri ve masaj fiyatları'' 

 

Masaj Nedir? masaj uygulaması

 

Masaj nedir? Masajın tarihçesi çok eski dönemlere dayanmaktadır, tam olarak ilk ne zaman ortaya çıktığı bilinmese de birçok çağda hem insanların fiziksel hastalıklarına çare olurken birçok kişinin de vücudunu rahatlatarak yorgunluğunu almaktadır. 

Masaj Nedir? Masaj ugulaması nasıl yapılır

Masajın etkileri nelerdir? Masaj ile rahatlama

Masaj anında vücudun üretip salgıladığı doğal sakinleştirici olan endorfin, masaj yaptıran kişide olağan üstü rahatlama sağlandığından, psikolojik anlamda masajı, yan etkisi olmayan bir antidepresan ve psikolojik terapi olarak görmek de mümkündür. Aslına bakacak olursak, masaj ve terapi vücuda uygulanan yöntemleriyle kişiyi tedavi eden ve rahatlatan en etkili çalışmalardan biridir.

Masaj ve Terapi, Masaj yaptırmak istiyorum

 

Masajın Faydaları

 

Masajın faydaları nedir dediğimizde, endişe ve depresyonu azalttığı gibi, uykuyu düzenler, acıyı hafifletir, bağışıklık sistemini güçlendirir, zihinsel farkındalığı ve özgüveni arttırır. Masaj yaptırdığınızda psikoterapi etkisi yaratır ve rahatlamanızı sağlar. Masaj alternatif bir tedavi yöntemidir.

Masajın yararları, masaj faydaları, masaj nedir?

Masajın vücuda etkisi, masaj istiyorum

Masaj kendinizi şımarttığınız ve ödüllendirdiğiniz güzel rahatlatıcı bir masaj sonrasında, tüm bu faydalar da yanınıza kâr kalacak. Masajın faydalarını görebilmek için düzenli olarak masaj yaptırmak ve kendimizi bu zenginleştirici deneyimle ödüllendirmek, suçluluk duymadan gerçekleştireceğiniz bir kaçamak olmalı.

''MASAJ İSTİYORUM ANKARA''

 

Masaj Çeşitleri masaj türleri

 

Masaj çeşitleri olarak baktığınızda birçok masaj çeşidi vardır, hiçbir masajın diğerinden üstünlüğü olamamakla birlikte sadece kişinin tercihi ve ihtiyacı olarak belirlenir.

Masaj çeşitleri nelerdir? Masajın Türleri nelerdir?

Hangi masaj çeşidi tavsiye edersiniz?

Masaj çeşidi olarak yaygın uygulamalar içinde Klasik masaj, aromaterapi masaj, tantra masaj, lomi lomi masaj, zayıflama masajı ve bölgesel masaj gibi masaj seansları çoğunlukta

''Masaj çeşitleri'' hakkında daha detaylı bilgi için Masaj Çeşitleri bölümünden bakabilirsiniz.

Masaj çeşitleri hakkında, masaj türleri hakkında

masaj çeşitleri nelerdir? Masaj hakkında bilgi

Masaj Fiyatları

 

Masaj fiyatları için aşağıda uyguladığım masaj seanslarını inceleyebilirsiniz.

Klasik masaj fiyatı, klasik masaj fiyatları

Aromaterapi masaj fiyatı, Aroma masaj fiyatları

Tantra masaj fiyatı, tantra masaj fiyatları

SPA masaj fiyatları, özel masaj fiyatı

Masaj Paketi, Masaj paketleri fiyat

Klasik masaj nasıl yapılır
Aromaterapi masaj nasıl yapılır
Tantra masaj uygulaması
Özel masaj nedir

ÖZEL MASAJ

 

VİP Masaj kendini özel hissetmek isteyenlere tavsiye ederim

TANTRA MASAJ

 

Tantra Masaj vücudunu tanımak isteyenlere tavsiye ederim

AROMATERAPİ

 

Aromaterapi Masaj kendini keyifli hissetmek isteyenlere tavsiye ederim

KLASİK MASAJ

 

Klasik Masaj günün stresinden kurtulmak isteyenlere tavsiye ederim

Fiyat 150 tl

Fiyat 95 tl

Fiyat 90 tl